Konferencja Energetyczna EuroPOWER

Konferencja Energetyczna EuroPOWER to najważniejsze spotkanie dotyczące rozwoju sektora energetycznego w Polsce, podczas którego przedstawiciele rządu i branży mogą wspólnie debatować nad zmianami zachodzącymi na rynku. Przed nami już 27. edycja tego wydarzenia, która odbędzie się 4 – 5 kwietnia 2018 r. w hotelu Sheraton w Warszawie. „Konferencja Energetyczna EuroPOWER stawia na nowoczesność. Naszą ambicją … Czytaj dalej »

Posiedzenie Rady Programowej XXVII edycji Konferencji Energetycznej EuroPOWER

Dnia 12.01.2018 r. w Hotelu Bristol w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej XXVII edycji Konferencji Energetycznej EuroPOWER. W spotkaniu, pod przewodnictwem dr Leszka Juchniewicza, udział wzięli przedstawiciele kluczowych dla rynku podmiotów, reprezentanci administracji rządowej, którzy ustalili zakres merytoryczny wiosennej edycji EuroPOWER. Już niedługo przedstawimy zagadnienia, które znajdą się w agendzie zbliżającego się Kongresu.Zapraszamy do … Czytaj dalej »

XXVI Konferencja Energetyczna EuroPOWER

W dniach 8-9 listopada 2017 r. w warszawskim Hotelu Sheraton odbyła się już 26. edycja najważniejszego spotkania dotyczącego rozwoju sektora energii w Polsce. Co pół roku w ramach Konferencji Energetycznej EuroPOWER wszyscy kluczowi przedstawiciele branży gromadzą się, aby wspólnie przedyskutować najistotniejsze zmiany zachodzące na rynku, przeanalizować nowe trendy oraz modele biznesowe pozwalające realizować przyjęte strategie. … Czytaj dalej »