Innowacje w służbie społeczeństwu, czyli XXVIII Konferencja Energetyczna EuroPOWER

“Społeczeństwo, energetyka, gospodarka”, to główne hasło Konferencji Energetycznej EuroPOWER, której XXVIII edycja odbędzie się 24-25 października 2018 r., w Hotelu Westin w Warszawie. W myśl hasła promującego wydarzenie, podczas jesiennej edycji spotkania na pierwszym miejscu zostanie postawiony konsument, któremu powinna służyć cała gospodarka. Energetyka nie istnieje w oderwaniu od klientów i jej zadaniem jest dostarczać … Czytaj dalej »

Posiedzenie Rady Programowej XXVIII edycji Konferencji Energetycznej EuroPOWER

W dniu 20 czerwca 2018 r. w Ministerstwie Energii w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej XXVIII Konferencji Energetycznej EuroPOWER (24 -25 października 2018 r., The Westin Warsaw Hotel). Przewodniczący Rady Programowej, dr Leszek Juchniewicz prowadził rozmowy z przedstawicielami największych firm energetycznych, administracji rządowej, spółek technologicznych i ekspertami z branży.  Spotkanie miało na celu ustalenie … Czytaj dalej »

Co z tą elektromobilnością? (Wydawnictwo „Nowa Energia”, numer 3/2018)

Jaką drogę powinna obrać w Polsce elektromobilność, żeby osiągnąć dynamiczny i efektywny rozwój? Mamy strategię rozwoju paliw alternatywnych oraz ustawę o elektromobilności, lecz jak te zamierzenia mają się do aktualnej sytuacji? Czy rządowa wizja miliona samochodów do 2025 r. jest realna? Nad tymi kwestiami zastanawiali się prelegenci panelu poświęconego e-mobilności, odbywającego się w ramach Konferencji … Czytaj dalej »
Co z tą elektromobilnością? (Wydawnictwo „Nowa Energia”, numer 3/2018)

Wielka Gala Liderzy Świata Energii i Produkcji

4 kwietnia 2018 r. o godz. 19:00 w Sheraton Warsaw Hotel, odbyła się Wielka Gala Liderzy Świata Energii i Produkcji. Wydarzenie poprowadził Marcin Prokop. Wśród laureatów konkursu Liderzy Świata Energii znaleźli się: Człowiek Roku – Maciej Bando, Prezes Urzędu Regulacji Energetyki Za umiejętne godzenie interesów odbiorców indywidualnych z interesami producentów i dostawców energii i paliw … Czytaj dalej »

Energetyka, społeczeństwo, gospodarka, czyli XXVII edycja Konferencji Energetycznej EuroPOWER.

W dniach 4-5 kwietnia 2018 roku, w Sheraton Warsaw Hotel odbyła się Konferencja Energetyczna EuroPOWER – najważniejsze spotkanie dotyczące rozwoju sektora energii w Polsce. Wydarzenie to stanowiło okazję do dialogu o najbardziej aktualnych wyzwaniach i problemach dotyczących branży. W wydarzeniu uczestniczyli czołowi przedstawiciele kluczowych firm energetycznych, administracja publiczna, regulator i reprezentanci świata nauki. Uroczystego otwarcia … Czytaj dalej »

Konferencja Energetyczna EuroPOWER

Konferencja Energetyczna EuroPOWER to najważniejsze spotkanie dotyczące rozwoju sektora energetycznego w Polsce, podczas którego przedstawiciele rządu i branży mogą wspólnie debatować nad zmianami zachodzącymi na rynku. Przed nami już 27. edycja tego wydarzenia, która odbędzie się 4 – 5 kwietnia 2018 r. w hotelu Sheraton w Warszawie. „Konferencja Energetyczna EuroPOWER stawia na nowoczesność. Naszą ambicją … Czytaj dalej »