Wielka Gala Liderzy Świata Energii i Produkcji

4 kwietnia 2018 r. o godz. 19:00 w Sheraton Warsaw Hotel, odbyła się Wielka Gala Liderzy Świata Energii i Produkcji. Wydarzenie poprowadził Marcin Prokop. Wśród laureatów konkursu Liderzy Świata Energii znaleźli się: Człowiek Roku – Maciej Bando, Prezes Urzędu Regulacji Energetyki Za umiejętne godzenie interesów odbiorców indywidualnych z interesami producentów i dostawców energii i paliw … Czytaj dalej »

Energetyka, społeczeństwo, gospodarka, czyli XXVII edycja Konferencji Energetycznej EuroPOWER.

W dniach 4-5 kwietnia 2018 roku, w Sheraton Warsaw Hotel odbyła się Konferencja Energetyczna EuroPOWER – najważniejsze spotkanie dotyczące rozwoju sektora energii w Polsce. Wydarzenie to stanowiło okazję do dialogu o najbardziej aktualnych wyzwaniach i problemach dotyczących branży. W wydarzeniu uczestniczyli czołowi przedstawiciele kluczowych firm energetycznych, administracja publiczna, regulator i reprezentanci świata nauki. Uroczystego otwarcia … Czytaj dalej »

Konferencja Energetyczna EuroPOWER

Konferencja Energetyczna EuroPOWER to najważniejsze spotkanie dotyczące rozwoju sektora energetycznego w Polsce, podczas którego przedstawiciele rządu i branży mogą wspólnie debatować nad zmianami zachodzącymi na rynku. Przed nami już 27. edycja tego wydarzenia, która odbędzie się 4 – 5 kwietnia 2018 r. w hotelu Sheraton w Warszawie. „Konferencja Energetyczna EuroPOWER stawia na nowoczesność. Naszą ambicją … Czytaj dalej »

Posiedzenie Rady Programowej XXVII edycji Konferencji Energetycznej EuroPOWER

Dnia 12.01.2018 r. w Hotelu Bristol w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej XXVII edycji Konferencji Energetycznej EuroPOWER. W spotkaniu, pod przewodnictwem dr Leszka Juchniewicza, udział wzięli przedstawiciele kluczowych dla rynku podmiotów, reprezentanci administracji rządowej, którzy ustalili zakres merytoryczny wiosennej edycji EuroPOWER. Już niedługo przedstawimy zagadnienia, które znajdą się w agendzie zbliżającego się Kongresu.Zapraszamy do … Czytaj dalej »