XXV Konferencja Energetyczna EuroPOWER

5-6 kwietnia 2017 r. w Warszawie odbyła się 25. edycja Konferencji Energetycznej EuroPOWER, wydarzenia poświęconego najnowszym trendom obowiązującym na rynku oraz aktualnym problemom i wyzwaniom, z którymi boryka się sektor energii. W Konferencji uczestniczyli prezesi i członkowie zarządów kluczowych firm energetycznych, przedstawiciele administracji rządowej, w tym także regulatora i reprezentanci świata nauki. Tematyka pierwszego dnia … Czytaj dalej »

Wielka Gala Liderzy Świata Energii i Produkcji

5 kwietnia 2017 r. o godz. 19:00 w Hotelu Westin w Warszawie, odbyła się Wielka Gala Liderzy Świata Energii i Produkcji. Wydarzenie poprowadził Marcin Prokop. Nagrody przyznano w konkursach „Liderzy Świata Energii” i „Liderzy Świata Produkcji”. Przedstawiamy Laureatów: „Liderzy Świata Energii” Producent Roku – Firma ENERGA – W 2016 roku Energa przeszła reorganizację. W ramach … Czytaj dalej »

Innowacyjność i kompleksowość produktów, kluczowe elementy dla rozwoju przedsiębiorstw energetycznych

Na pytania odpowiada Prezes Energii dla Firm: Wojciech Pomykała. Rynek energii wydaje się mało innowacyjnym i ciężko tu o dużą kreatywność. Jak przedsiębiorstwa mogą zaoszczędzić na zakupie energii? Przede wszystkim warto podejść do obszaru energii strategicznie. Planowanie powinno być rozpatrywane w perspektywie średnio- i długoterminowej. Takie podejście może przynieść realne korzyści w zakresie ceny, ale … Czytaj dalej »

Posiedzenie Rady Programowej XXV Konferencji Energetycznej EuroPOWER

20 stycznia 2017 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej XXV edycji Konferencji Energetycznej EuroPOWER. Celem spotkania było ustalenie zakresu merytorycznego konferencji, która stanowi efektywną i unikalną platformę do debaty na temat rozwoju sektora energetycznego oraz wyzwań i problemów, które przed nim stoją. Wiosenna edycja wydarzenia odbędzie się 5-6 kwietnia 2017 … Czytaj dalej »

XXV Konferencja Energetyczna EuroPOWER

Energia staje się coraz bardziej wszechobecna i jak szerokie jest jej pojęcie, tak szeroka jest dyskusja na jej temat. Już 5-6 kwietnia 2017 r., podczas 25. edycji Konferencji Energetycznej EuroPOWER , kluczowi przedstawiciele branży po raz kolejny będą mieli okazję podjąć debatę na temat aktualnych problemów, z którymi zmaga się sektor energetyczny. Ubiegłe lata pokazały, … Czytaj dalej »

Rynek energii elektrycznej i rynek gazu.

Rynek energii elektrycznej i rynek gazu. Nowe zjawiska i tendencje rynkowe w ocenie klientów i dostawców Siódma debata wydarzenia dotyczyła rynku energii elektrycznej i gazu oraz nowych zjawisk i tendencji rynkowych. W dyskusji wzięli udział: Dorota Karczewska, Wiceprezes, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów; Paweł Bakun, Energy Business Unit Director, Orange Polska; Henryk Kaliś, Prezes Zarządu, … Czytaj dalej »
Rynek energii elektrycznej i rynek gazu.