Dlaczego warto wziąć udział? – 40. Konferencja Energetyczna EuroPOWER & OZE POWER

Dlaczego warto wziąć udział?

Dlaczego warto wziąć udział
w Konferencji Energetycznej EuroPOWER & OZE POWER


To najważniejsze spotkanie dotyczące rozwoju sektora energii w Polsce, w którym udział biorą wszyscy kluczowi przedstawiciele branży, aby wspólnie przedyskutować najważniejsze aspekty funkcjonowania i rozwoju branży energetycznej.

Najbliższa 40. edycja EuroPOWER & OZE POWER skupi się m.in. na wpływie transformacji energetycznej na rozwój gospodarczy Polski, nowych technologiach w wydobyciu, przetwarzaniu i magazynowaniu gazu oraz paliw oraz bezpieczeństwie infrastruktury krytycznej

Agenda wydarzenia tworzona jest we współpracy z Ministerstwem Klimatu i Środowiska, Ministerstwem Przemysłu, Ministerstwem Cyfryzacji oraz URE i przedstawicielami czołowych przedsiębiorstw energetycznych.

 

Odpowiadamy na potrzeby rynku, agenda wydarzenia jest budowania w oparciu o sugestie członków Rady Programowej oraz niezależnych ekspertów. Tematyka Konferencji EuroPOWER & OZE POWER podejmuje najaktualniejsze wyzwania oraz problemy sektora w sposób merytoryczny i praktyczny, z dużym naciskiem na nowoczesne technologie oraz wizją rozwoju rynku na kolejne lata.

Szukasz firmy, która pomoże Ci poprawić parametry efektywności albo opracuje ofertę produktową? A może jesteś firmą doradczą, która świadczy usługi consultingowe dla branży energetycznej? Podczas naszej konferencji nawiążesz relacje biznesowe i zdobędziesz wartościowe kontakty.

Nasze wydarzenie wspomoże prosty łańcuch niezbędny dla efektywnego funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa: poznaj potrzeby firm z sektora energetycznego i zaprojektuj rozwiązania dla nich lub unowocześnij swój produkt w oparciu o trendy.

40. edycja EuroPOWER & OZE POWER brzmi całkiem dobrze, prawda? Jesteśmy konferencją z historią i tradycją, cieszymy się zaufaniem i popularnością w sektorze.

Sprawdź, co o naszym kongresie mówią członkowie
Rady Programowej i Prelegenci


Śledź nasze wydarzenie na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu wysyłki informacji marketingowych dotyczących produktów lub usług Administratora i jego partnerów (aktualną listę partnerów znajdziesz tutaj). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486.Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki informacji marketingowych. Więcej