33. Konferencja Energetyczna EuroPOWER & 3. OZE POWER - nagrania | 34. Konferencja Energetyczna EuroPOWER & 4. OZE POWER

33. Konferencja Energetyczna EuroPOWER & 3. OZE POWER – nagrania

28-29 kwietnia 2021 odbyła się 33. Konferencja Energetyczna EuroPower oraz 3. Kongres OZE Power. Wydarzenie, odbywające się cyklicznie, stanowi platformę dyskusji na temat aktualnych wyzwań i trendów w sektorze energetycznym jak również rozwoju odnawialnych źródeł energii. Podczas spotkania, zorganizowanego w formule transmisji online, prawie pół tysiąca uczestników wysłuchało merytorycznych prezentacji oraz debat z udziałem kluczowych przedstawicieli sektora.

Nie mogłeś/aś uczestniczyć w ostatniej Konferencji Energetycznej EuroPower i OZE Power? Teraz możesz obejrzeć zapisy wszystkich debat i prelekcji przedstawionych podczas wydarzenia! Przez dwa dni 88 kluczowych ekspertów dzieliło się najświeższymi informacjami dotyczącymi rozwoju sektora energetyki i OZE w Polsce. Kup dostęp do filmów i obejrzyj w wygodnym dla siebie czasie.

W roli prelegentów 33. Konferencji Energetycznej Europower oraz 3. Kongresu OZE Power udział wzięli m.in.:

 • Michał Kurtyka, Minister Klimatu i Środowiska
 • Ireneusz Zyska, Sekretarz Stanu, Pełnomocnik Rządu ds. Odnawialnych Źródeł Energii, Ministerstwo Klimatu i Środowiska
 • Zbigniew Gryglas, Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Aktywów Państwowych
 • Rafał Gawin, Prezes, Urząd Regulacji Energetyki
 • Paweł Cioch, Wiceprezes ds. Korporacyjnych, PGE
 • Paweł Majewski, Prezes Zarządu, PGNiG
 • Rafał Soja, Prezes Zarządu, TAURON Sprzedaż
 • Andrzej Buczkowski, Wiceprezes Zarządu, Energa Informatyka i Technologie
 • Paweł Łojszczyk, Prezes Zarządu, Hitachi ABB Power Grids
 • Wojciech Drożdż, Wiceprezes Zarządu ds. Innowacji i Logistyki, Enea Operator
 • Holger Matthiesen, Head of Offshore Development Scandinavia, Poland & Baltics, RWE Renewables
 • Robert Perkowski, Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych, PGNiG
 • Dawid Zieliński, Prezes Zarządu, Columbus Energy

Pełna lista prelegentów znajduje się TUTAJ

Partnerzy 33. edycji Konferencji Energetycznej EuroPOWER & 3. OZE POWER

Śledź nasze wydarzenie na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu wysyłki informacji marketingowych dotyczących produktów lub usług Administratora i jego partnerów (aktualną listę partnerów znajdziesz tutaj). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486.Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki informacji marketingowych. Więcej