Dlaczego warto wziąć udział? | 30. Konferencja Energetyczna EuroPOWER

Dlaczego warto wziąć udział?

Dlaczego warto wziąć udział w Konferencji Energetycznej EuroPOWER


Według raportu “Polska energetyka 2030” przygotowanego przez Fundację Przyjazny Kraj, Polska potrzebuje pilnej dyskusji na temat przebudowy systemu energetycznego i nowego miksu wykorzystywanych źródeł energii. Konferencja Energetyczna EuroPOWER to idealne miejsce do podjęcia takiej debaty z udziałem wszystkich graczy na rynku.

Agenda wydarzenia tworzona jest we współpracy z Ministerstwem Energii, URE i przedstawicielami czołowych przedsiębiorstw energetycznych.

Technologia blockchain w energetyce? Tokenizacja energii? Brzmi jak motyw z filmu z science fiction? Edukujemy i tłumaczymy jak stosować nowoczesne technologie w branży energetycznej. Zobacz, jak robią to inni.

Szukasz firmy, która pomoże Ci poprawić parametry efektywności albo opracuje ofertę produktową? A może jesteś firmą doradczą, która świadczy usługi consultingowe dla branży energetycznej? Podczas naszej konferencji nawiążesz relacje biznesowe i zdobędziesz wartościowe kontakty.

Ciepłownictwo w centrum zainteresowania! O obecność odpowiednich tematów w agendzie dba Tomasz Wilczak, Członek Zarządu, Wiceprezes Zarządu ds. Technicznych, PGNiG Termika oraz Wojciech Dąbrowski, Prezes Zarządu, PGE Energia Ciepła.

Nasze wydarzenie wspomoże prosty łańcuch niezbędny dla efektywnego funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa: poznaj potrzeby firm z sektora energetycznego i zaprojektuj rozwiązania dla nich lub unowocześnij swój produkt w oparciu o trendy.

29. edycja brzmi całkiem dobrze, prawda? Jesteśmy konferencją z historią i tradycją, cieszymy się zaufaniem i popularnością w sektorze.

Sprawdź, co o naszym kongresie mówią członkowie
Rady Programowej i Prelegenci


Śledź nasze wydarzenie na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu wysyłki informacji marketingowych dotyczących produktów lub usług Administratora i jego partnerów (aktualną listę partnerów znajdziesz tutaj). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486.Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki informacji marketingowych. Więcej