Dlaczego warto wziąć udział? | 29. Konferencja Energetyczna EuroPOWER

Dlaczego warto wziąć udział?

Dlaczego warto wziąć udział w Konferencji Energetycznej EuroPOWER


Według raportu “Polska energetyka 2030” przygotowanego przez Fundację Przyjazny Kraj, Polska potrzebuje pilnej dyskusji na temat przebudowy systemu energetycznego i nowego miksu wykorzystywanych źródeł energii. Konferencja Energetyczna EuroPOWER to idealne miejsce do podjęcia takiej debaty z udziałem wszystkich graczy na rynku.

Agenda wydarzenia tworzona jest we współpracy z Ministerstwem Energii, URE i przedstawicielami czołowych przedsiębiorstw energetycznych.

Technologia blockchain w energetyce? Tokenizacja energii? Brzmi jak motyw z filmu z science fiction? Edukujemy i tłumaczymy jak stosować nowoczesne technologie w branży energetycznej. Zobacz, jak robią to inni.

Szukasz firmy, która pomoże Ci poprawić parametry efektywności albo opracuje ofertę produktową? A może jesteś firmą doradczą, która świadczy usługi consultingowe dla branży energetycznej? Podczas naszej konferencji nawiążesz relacje biznesowe i zdobędziesz wartościowe kontakty.

Ciepłownictwo w centrum zainteresowania! O obecność odpowiednich tematów w agendzie dba Tomasz Wilczak, Członek Zarządu, Wiceprezes Zarządu ds. Technicznych, PGNiG Termika oraz Wojciech Dąbrowski, Prezes Zarządu, PGE Energia Ciepła.

Nasze wydarzenie wspomoże prosty łańcuch niezbędny dla efektywnego funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa: poznaj potrzeby firm z sektora energetycznego i zaprojektuj rozwiązania dla nich lub unowocześnij swój produkt w oparciu o trendy.

28. edycja brzmi całkiem dobrze, prawda? Jesteśmy konferencją z historią i tradycją, cieszymy się zaufaniem i popularnością w sektorze.

Sprawdź, co o naszym kongresie mówią członkowie
Rady Programowej i Prelegenci


Zgłoś swój udział w wydarzeniu już dziś!

Zakup uczestnictwa w Konferencji EuroPOWER upoważnia do udziału
w równolegle odbywającym się Forum Nowoczesnej Produkcji.

XXVIII Konferencja Energetyczna EuroPOWER

Koszt uczestnictwa wynosi:

2795 zł + 23 % VAT do 28 września 2018 r.

3295 zł + 23 % VAT po 28 września 2018 r.

Śledź nasze wydarzenie na bieżąco