Konferencja Energetyczna EuroPOWER to najważniejsze spotkanie dotyczące rozwoju sektora energetycznego w Polsce, podczas którego przedstawiciele rządu i branży mogą wspólnie debatować nad zmianami zachodzącymi na rynku. Przed nami już 27. edycja tego wydarzenia, która odbędzie się 4 – 5 kwietnia 2018 r. w hotelu Sheraton w Warszawie.


„Konferencja Energetyczna EuroPOWER stawia na nowoczesność. Naszą ambicją jest nadążać za rozwojem energetyki na świecie, a w niektórych dziedzinach nawet ten rozwój wyprzedzać.” – Krzysztof Tchórzewski, Minister Energii

Podczas wiosennej edycji wydarzenia poruszone zostaną tematy związane m.in. z: priorytetami Pakietu Zimowego i polityki energetycznej UE, rozwojem elektromobilności i kogeneracji w Polsce, digitalizacją w energetyce, rynkiem mocy czy międzynarodową współpracą gazową.


„EuroPOWER to jedna z najlepszych konferencji energetycznych w Polsce. Doskonali prelegenci- zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego są tu na miejscu, ze wszystkimi można nawiązać kontakt i prowadzić ciekawe rozmowy” – Maciej Ciszewski Dyrekcja Generalna ds. Energii, Komisja Europejska

26. edycja zgromadziła 421 uczestników, którzy wzięli udział w 7 panelach dyskusyjnych,

oraz 11 wystąpieniach indywidualnych, aktywnie realizowanych przez 47 prelegentów. Wśród wielu znakomitych Prelegentów znaleźli się, m.in.:

  • Maciej Bando, Prezes, URE
  • Filip Grzegorczyk, Prezes Zarządu, TAURON
  • Janusz Moroz, Członek Zarządu innogy Polska S.A. ds. Handlu
  • Andrzej J. Piotrowski, Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Energii

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.konferencjaeuropower.pl oraz mediów społecznościowych:
Facebook:
@KonferencjaEuroPOWER
Twitter: @EuroPOWERKonf
LinkedIn: Konferencja EuroPOWER

Dane kontaktowe:

Aleksandra Wyszyńska

T: +48 22 379 29 51

a.wyszynska@mmcpolska.pl